Patronage ’15: Augmented Szczecin 22.10.2014 10:36

BLStream zaprasza do udziału w kolejnej edycji programu Patronage.Chcielibyście wiedzieć, czy budynek, obok którego się znajdujecie ma ciekawą historię, albo zobaczyć jak wyglądał X lat temu? Zastanawiacie się, czy w okolicy są miejsca warte zobaczenia? A może chcecie znaleźć najbliższą stację Szczecińskiego Roweru Miejskiego?W tegorocznej edycji programu Patronage będziecie mieli okazję stworzyć aplikację, która umożliwi połączenie świata rzeczywistego z wirtualnym i odnalezienie ciekawych informacji o waszym bezpośrednim otoczeniu przy pomocy urządzenia mobilnego wyposażonego w kamerę i odbiornik GPS.Stworzycie aplikację na platformy mobilne (iOS, Windows Phone, Android), która w czasie rzeczywistym połączy widok z kamery z informacjami o Szczecinie. Dzięki współpracy z Open-Data.org.pl do waszej dyspozycji będą bazy danych zawierające między innymi informacje o szczecińskich zabytkach, restauracjach czy tez rowerze miejskim.Zgłoszenia do programu przyjmowane są już teraz. Zgłaszać można się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: docs.google.com/a/blstream.com/forms/d/1N4eCeavGiBpxPPYHG0KgsZ1Wjjtcm0PsgqXOmxCwbc8/viewform.Planowane również są spotkania informacyjne, podczas których będziecie mogli dowiedzieć się więcej o programie i o aplikacji, nad którą będziecie pracować:

• 18 listopada o godz 10:00 na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, sala 126, budynek WI2
  • 20 listopada o godz 12:00 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, Aula Nowa

Więcej informacji na stronie internetowej BLStream: blstream.com/en/careers/patronage oraz facebooku: www.facebook.com/BLStreamPatronage