Otwarty nabór wniosków do Mobilności Studentów i Pracowników Uczelni 20.03.2013 10:22

Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy w ramach Funduszy Norweskich ogłosił nabór wniosków do programu Mobilność Studentów i Pracowników Uczelni. Studentom daje on możliwość wyjazdu do Norwegii, Islandii lub Lichtensteinu na studia, praktyki czy też kursy językowe, na okres od 3 do 12 miesięcy.

Pracownicy uczelni mają natomiast możliwość wyjazdu w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych, odbycia stażu, udziału w seminariach, szkoleniach, warsztatach i konferencjach, doskonalących umiejętności oraz poszerzających wiedzę w danej dziedzinie.

Nabór wniosków trwa do 30 kwietnia br.

Szczegółowe informacje o programie można znaleźć na stronie: www.fss.org.pl/nabor_mobilnosc