Ogólnopolski Konkurs Polskiego Towarzystwa Badań Nieniszczących i Diagnostyki Technicznej SIMP 07.06.2019 10:28

Informujemy, że do 20 sierpnia 2019 można zgłaszać udział w Ogólnopolskim Konkursie Polskiego Towarzystwa Badań Nieniszczących i Diagnostyki Technicznej SIMP o nagrodę Prezesa PTBNIDT SIMP za najlepszą pracę inżynierską lub magisterską zrealizowaną na polskiej uczelni wyższej obejmującą tematykę badań nieniszczących i diagnostyki technicznej.

Konkurs adresowany jest do dyplomantów studiów inżynierskich lub magisterskich wydziałów technicznych wszystkich typów szkół wyższych prowadzących studia obejmujące tematykę badań nieniszczących i diagnostyki technicznej. Uczestnikami konkursu mogą być dyplomanci, których prace spełniają następujące warunki:

• praca dyplomowa inżynierska lub magisterska została zakończona i obroniona w roku konkursowym lub poprzedzającym go,
  • praca dyplomowa inżynierska lub magisterska została oceniona na stopień bardzo dobry.

Fundatorem nagrody jest Polskie Towarzystwo Badan Nieniszczących i Diagnostyki Technicznej SIMP.

Szczegóły znajdują się w załączonych plikach. Ewentualne pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres plopato@zut.edu.pl lub sekretarz@ptbnidt.pl.

Pliki do pobrania: