Odbiór papierowych indeksów (na pamiątkę...) 11.12.2012 14:51

W związku z wprowadzeniem elektronicznego dokumentowania przebiegu studiów wyższych na Wydziale Elektrycznym ZUT w Szczecinie prosimy studentów o odbiór swoich indeksów.Papierowy indeks, który do bieżącego semestru stanowił dodatkowe źródło wiedzy o uzyskanych ocenach z zaliczeń i egzaminów, został całkowicie wycofany z użycia. Obecnie jedynym źródłem informacji o okresowych osiągnięciach studenta jest dokumentacja elektroniczna, do której dostęp odbywa się za pośrednictwem Systemu Intranetowego Wydziału Elektrycznego (SIWE).Jednocześnie przypominamy o konieczności bieżącej weryfikacji swoich ocen wpisanych do systemu i zgłaszanie ewentualnych zastrzeżeń do nauczyciela akademickiego odpowiedzialnego za dany przedmiot.