Nabór wniosków o stypendium naukowe Prezydenta Miasta Szczecin 08.03.2021 14:52

Jesteś studentem lub doktorantem? Twoje wyniki w nauce, osiągnięcia a także zaangażowanie w rozwój Szczecina, są wyjątkowe? Weź udział w konkursie i dołącz do grona stypendystów.

Maksymalna wysokość stypendiów dla studentów wynosi 10 tys. zł brutto, a dla doktorantów 30 tys. zł brutto!

Wniosek musi być wypełniony elektronicznie, a następnie podpisany przez wnioskodawcę oraz kierownika jednostki organizacyjnej uczelni. Skan dokumentu wraz ze wszystkimi niezbędnymi załącznikami możesz wysłać pod adres: akademickiszczecin@um.szczecin.pl lub dostarczyć oryginał do Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Szczecin w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Stypendium naukowe prezydenta miasta”.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 31 marca 2021 r.

Szczegółowe informacje o wymaganiach i warunkach przyznawania stypendiów oraz formularze wniosków można pobrać ze strony  stypendia.szczecin.eu