Nabór do udziału w programie stażowym studentów objętych kształceniem zamawianym na Wydziale Elektrycznym ZUT w Szczecinie 13.05.2015 14:12

W ramach projektu „Zapewnienie większej liczby absolwentów kierunku Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka odpowiedzią Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie na potrzeby rynku pracy” realizowany jest program płatnych staży w zakładach przemysłowych z branży automatyki przemysłowej i robotyki oraz teleinformatyki dla studentów 3. roku AiR i TIProgram stażowy zaplanowany na rok 2015 obejmuje miesiące od lipca do września 2015 roku - staże 3-miesięczne (w wymiarze 160 godz./miesiąc). Uczestnikami programu stażowego będą najlepsi studenci kierunków Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka, którzy zgłoszą chęć wzięcia udziału w programie:

• II edycja (3 miesiące 2015 r.) – 22 studentów kończących 3. rok studiów stacjonarnych I stopnia (AiR oraz TI)

Wybór firm, w których studenci będą odbywali staże następuje w drodze postępowania zgodniez Regulaminem organizacji i przeprowadzania staży na ZUT w Szczecinie. W załączeniu pełna lista firm oferujących staże.Studenci zainteresowani udziałem w II-ej edycji programu powinni wypełnić deklarację uczestnictwa wraz z drukiem zawierającym dane do umowy i złożyć je w biurze projektu w pok. 201 w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. Sikorskiego 37 w godzinach 8:30-16:00 do dnia 21 maja 2015 r.

Firmy, które zgłosiły się do udziału w programie stażowym

• brightONE Sp. z o.o.
  • B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
  • DGS Poland Sp. z o.o.
  • SCL Sp. z o.o.
  • CARGOTEC Poland Sp. z o.o.
  • MOBICA LIMITED Sp. z o.o.
  • TVP Szczecin
  • Marcin Stolarski Laboratory