Młodzi Innowacyjni 2015 26.01.2015 09:46

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów PIAP ogłosił konkurs na najlepsze rozprawy doktorskie oraz prace dyplomowe magisterskie i inżynierskie z dziedziny automatyki, robotyki i pomiarów "Młodzi Innowacyjni 2015". To już szósta edycja tego cieszącego się ogromnym zainteresowaniem środowiska akademickiego konkursu, który w poprzednich latach przyciągnął dużą liczbę uczestników.Konkurs adresowany jest do studentów i absolwentów kierunków ścisłych i technicznych studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych uczelni wyższych na terenie Polski. Ocenie poddane zostaną walory poznawcze, naukowe a także możliwość praktycznego wdrożenia otrzymanych wyników prac dyplomowych inżynierskich, magisterskich i doktorskich z zakresu:

• sterowanie, automatyka i automatyzacja procesów
  • robotyka
  • metrologia i systemy pomiarowe
  • czujniki i przetworniki pomiarowe
  • systemy diagnostyki technicznej i kontroli jakości.

Na konkurs można zgłaszać prace obronione po 1 stycznia 2013 r. Termin nadsyłania prac upływa 21 lutego 2015 r.Finał obecnej edycji konkursu odbędzie się 18 marca 2015 r. podczas XIX Konferencji Naukowo-Technicznej AUTOMATION 2015.Formularze zgłoszeniowe oraz regulamin znajdują się na stronie www.piap.pl/Szybkie-linki/MLODZI-INNOWACYJNI-2015. Wszelkie pytania kierować należy na adres e-mail: konkurs@piap.pl.