Międzynarodowe Targi Poznańskie "Maszyny - Innowacje - Technologie" - wyjazd dla kierunków zamawianych 27.05.2014 15:58

W dniach 3-6 czerwca 2014r., w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Poznańskie „Maszyny – Innowacje – Technologie”, na które jest organizowany przejazd autokarem 30-osobowej grupy studentów drugiego roku kierunku Automatyka i Robotyka i Teleinformatyka objętych projektem pt. „Zapewnienie większej liczby absolwentów kierunku Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka odpowiedzią Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie na potrzeby rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Na tegoroczne targi mogą jechać studenci obu kierunków, z wyłączeniem osób które wzięły udział w wycieczce do Poznania na MTP w roku ubiegłym.Chętnych na wyjazd proszę o zapisywanie się na listę u starostów kierunku AiR i TI do 30 maja br.