Microsoft Virtual Academy (MVA) - darmowe szkolenia online 11.06.2012 10:08

Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu Microsoft Virtual Academy (MVA). MVA to bezpłatna platforma szkoleniowa poświęcona technologiom firmy Microsoft. Użytkownicy mają do dyspozycji różnego rodzaju treści dostępne online i mogą dołączyć do grona znanych na całym świecie ekspertów w dziedzinie profesjonalnych technologii informatycznych. MVA jest jak wirtualny uniwersytet: student może wybrać ścieżkę nauki, przyswoić materiał, a następnie przeprowadzić test. W trakcie nauki zbiera się punkty. Dzięki nim można przejść do poziomu brązowego, srebrnego, złotego lub platynowego. Studenci MVA mają dostęp w wszystkich informacji, statystyk i swoich postępów w nauczaniu, dzięki czemu mogą utrzymywać długotrwałe relacje z firmą Microsoft. Nauka w MVA jest bezpłatna i może być prowadzona w dowolnym czasie i tempie. W szkoleniu MVA może brać udział każdy, kto jest zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności zawodowych w ramach całkowicie bezpłatnej platformy edukacyjnej. Aby uzyskać dostęp do zasobów szkoleniowych, wystarczy zarejestrować się na platformie za pomocą identyfikatora Windows LiveID. Nie ma wymagań dotyczących minimalnego poziomu wiedzy technicznej.Zachęcamy do skorzystania z tej bezpłatnej oferty.