Kurs Samsung LABO w roku akademickim 2017/2018 – druga rekrutacja 20.10.2017 15:11

Zapraszamy studentów z kierunków automatyka i robotyka lub elektrotechnika, którym pozostały do końca studiów minimum 2 semestry, do udziału w IV edycji kursu dokształcającego Samsung LABO, realizowanego we współpracy Wydziału Elektrycznego, Wydziału Informatyki, RCIiTT ZUT z Samsung Electronics. Dołącz do elitarnej grupy programistów, jeżeli:

• chciałbyś zrealizować aplikację mobilną, system IoT
  • myślisz o własnym biznesie lub interesuje Cię połączenie biznesu i technologii
  • chcesz się dowiedzieć jak programuje się aplikacje na system Android lub Tizen
  • chcesz poznać ciekawych ludzi i rozwijać umiejętność pracy w zespole czy sieć kontaktów zawodowych.

Kurs Samsung LABO:

• nowatorski kurs dokształcający łączący praktykę programowania z orientacją biznesową,
  • dwie ścieżki tematyczne w ramach jednego kursu: technologiczna i biznesowa,
  • systemy Android, Tizen i nie tylko,
  • zajęcia od 30 października 2017 r., co 2 tygodnie, w poniedziałki w godz. 12:15-16:15,
  • praca w małych zespołach nad wybranym projektem aplikacji, opieka mentorów z ZUT poza terminami zajęć.

Dla kogo?

• studenci z kierunków automatyka i robotyka lub elektrotechnika na Wydziale Elektrycznym ZUT w Szczecinie, którym do końca studiów pozostały minimum 2 semestry

• podstawowa znajomość języka Java lub biegła znajomość języka C i C++
  • wolne od zajęć w poniedziałki w godz. 12:00-16:00

Co uzyskasz?

• certyfikat ukończenia kursu sygnowany przez firmę Samsung Electronics,
  • możliwość dalszego rozwijania aplikacji,
  • możliwość odbycia praktyk w firmie Samsung Electronics,
  • możliwość uwzględnienia kursu w rozliczeniu obowiązkowych praktyk studenckich.

Terminy rekrutacji:

• wyślij swoje zgłoszenie na adres piotr.lech@zut.edu.pl do dnia 23 października 2017 r.
  • weryfikacja umiejętności programowania nastąpi w dniu 25 października 2017 r. w godz. 15:00- 16:00 w sali C341