Konkurs Samsung AppCup - wygraj staż w dziale R&D! - aktualizacja 23.11.2012 12:23

Samsung Electronics Polska zaprasza studentów do udziału w konkursie AppCup na najlepszą aplikację dla platformy Android.Tematem konkursu jest stworzenie gry lub aplikacji mobilnej działającej na platformie Android na jednym z sześciu urządzeń Samsung. Uczestnictwo zgłaszać można indywidualnie lub w dwu- i trzyosobowych zespołach. Pierwszym pięćdziesięciu chętnym, którzy zadeklarują swój udział, Samsung wypożyczy urządzenia do testowania pisanych aplikacji. Ponadto, firma zorganizuje specjalne warsztaty, podczas których uczestnicy konkursu będą mogli skorzystać z konsultacji specjalistów pracujących na co dzień w polskich biurach R&D przy tworzeniu oprogramowania.W każdej z dwóch kategorii (Aplikacja i Gra) przyznanych zostanie 5 nagród:

• Nagroda I: Staż w Samsung R&D Center w Warszawie dla każdego z członków zespołu oraz 10 000 PLN na cały zespół
  • Nagroda II: Staż w Samsung R&D Center w Warszawie dla każdego z członków zespołu oraz telefon Samsung Galaxy SIII
  • Nagroda III: Telefon Samsung Galaxy Note II
  • Nagroda IV: Tablet Samsung Galaxy Note 10.1
  • Nagroda V: Telefon Samsung Galaxy SIII

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 31 marca 2013 r.Szczegółowe informacje o konkursie oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie:appcup.samsung.pl/appcupAktualizacjaZainteresowanych zapraszamy na spotkanie z z Samsung Electronics Polska, które odbędzie się 30 listopada 2012 roku budynku Wydziału Informatyki w budynku I (WI1) przy ul. Żołnierskiej 49 w Szczecinie, o godzinie 10:00.Celem spotkania będzie promocja konkursu Samsung AppCup oraz prezentacja najnowszych produktów firmy Samsung.