Konkurs na dofinansowanie najciekawszych projektów prac dyplomowych dla studentów III roku kierunków zamawianych Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka na Wydziale Elektrycznym ZUT w Szczecinie w 2015 r. 29.01.2015 11:41

Zapraszamy studentów III roku kierunków zamawianych Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka do udziału w Konkursie na najciekawszy projekt pracy dyplomowej w ramach projektu „Zapewnienie większej liczby absolwentów kierunku Automatyka i Robotyka oraz Teleinformatyka odpowiedzią Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie na potrzeby rynku pracy” w ramach PO Kapitał Ludzki.Organizator konkursu ustanawia nagrody w postaci: dofinansowania 10 najlepszych rozwiązań zawartych w zgłoszeniach na konkurs, w kwocie zaplanowanej w budżecie szczegółowym projektu, w tym prac zgłaszanych po obronie na konkursy krajowe i zagraniczne. Dofinansowanie polega na pokryciu kosztów zakupu i wykonania elementów potrzebnych do realizacji pracy.

Cel konkursu
Celem konkursu jest wyłonienie najciekawszych projektów na prace dyplomowe, których wyniki mogą być zastosowane i wdrożone w gospodarce/przemyśle oraz umożliwią promowanie idei innowacyjności wśród środowiska akademickiego województwa zachodniopomorskiego.Przy ocenie prac zgłoszonych do konkursu będą brane pod uwagę:

1. aktualność zagadnienia stanowiącego przedmiot pracy,
  2. możliwość praktycznego wykorzystania wyników pracy lub jej poszczególnych elementów do dalszych prac badawczych,
  3. stopień trudności, złożoności technicznej zagadnienia będącego przedmiotem pracy,
  4. sposób prezentacji tematu, oryginalność oraz nowoczesność metodologiczna przyjętego rozwiązania,
  5. nowatorstwo rozwiązań
Terminy, wymogi i kryteria
  1. Rekrutacja projektów na prace dyplomowe do dnia 10.03.2015 roku.
  2. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w terminie do dnia 31.03.2015 roku.
  3. Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż 14 dni po rozstrzygnięciu konkursu

Konkurs zostanie przeprowadzony zgodnie z Regulaminem, który stanowi załącznik nr 1 do ogłoszenia. Studenci zainteresowani udziałem w konkursie składają do Biura Projektu wymagane Regulaminem dokumenty (w tym Formularz zgłoszeniowy), pok. 201 w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. Sikorskiego 37 w godzinach 8:30-16:00Informacje o konkursie można uzyskać w Biurze Projektu: Brygida Jakubek – kierownik projektu, tel. 91 449 4316, e-mail brygida.jakubek@zut.edu.pl; Krzysztof Kujawski – specjalista ds. obsługi finansowej i monitoringu 91 449 4308, e-mail krzysztof.kujawski@zut.edu.pl.Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości w formie ogłoszenia na stronie internetowej WE ZUT w Szczecinie www.we.zut.edu.pl oraz przekazane pisemnie zainteresowanym osobom (autorzy i promotorzy prac dyplomowych).

• [download id="144281"]
  • [download id="144283"]