Konkurs Kapitan HACKathON - zgłoś swój projekt! 09.04.2021 10:50

Ruszył konkurs Kapitan HACKathON organizowany przez Fundację ArchitectsPL oraz Urząd Miejski w Kołobrzegu. Uczestnikami Konkursu Kapitan HACKathON mogą być studenci dowolnej uczelni wyższej.

Celem Konkursu jest stworzenie inteligentnych rozwiązań (w formie programu, aplikacji mobilnej bądź www oraz prezentacji Power Point lub innej przedstawiającej pomysł wykorzystania danych udostępnionych w konkursie) wykorzystujących ogólnodostępne otwarte dane z zasobów Miasta Kołobrzeg (Kołobrzeskie Otwarte Dane) i odpowiadających na potrzeby społeczne miasta, przedstawione w Katalogu problemów i wyzwań miejskich.

Zachęcamy do zgłaszania się do konkursu poprzez formularze zgłoszeniowe umieszczone w dziale Regulamin na stronie www.opendata.gis.kolobrzeg.pl.

Formularz należy wysłać najpóźniej do 30.04.2021 r. do godz. 16.00 na adres mail: kolobrzeg@architectspl.com

Pula nagród w konkursie wynosi 10 000 zł brutto.