Konkurs Fotograficzny „Na Elektrycznym” 10.04.2013 10:09

Pełnomocnik Dziekana Wydziału Elektrycznego ds. aktywizacji społecznej studentów i Sejmik Wydziału Elektrycznego Samorządu Studentów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym "Na Elektrycznym".W konkursie mogą wziąć udział studenci, doktoranci oraz pracownicy Wydziału Elektrycznego ZUT w Szczecinie. Osoby chcące wziąć udział w stworzeniu fotograficznej dokumentacji Wydziału zobowiązane są dostarczyć do dziekanatu fotografię (wykonaną dowolną techniką i w możliwie jak największej rozdzielczości) w formie elektronicznej na płycie CD/DVD oraz oświadczenie o przystąpieniu do udziału w Konkursie.Termin składania prac upływa w dniu 20 maja 2013 r. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej Wydziału Elektrycznego we.zut.edu.pl.

• [download id="138396"]
  • [download id="141197"]