Konferencja r@bbIT_2014 02.04.2014 14:25

Zachęcamy do uczestnictwa w konferencji r@bbIT_2014, która jest wydarzeniem mającym na celu promowanie i rozwój współpracy środowiska biznesu oraz szkolnictwa akademickiego w obrębie sektora IT w regionie.W ramach konferencji r@bbIT_2014 odbędą się targi pracy IT, prezentacje firm, spotkania z doradcami zawodowymi, a także pokazy technologii firm IT oraz potencjału badawczego i laboratoriów Wydziału Informatyki ZUT.Dla firm z branży IT udział w tym wydarzeniu stanowi okazję poznania i nawiązania relacji z przyszłym pracownikiem oraz prezentacji działalności firmy. Dla studentów wydarzenie jest nie tylko okazją do kontaktu z branżą IT, ale również szansą sprawdzenia posiadanych kompetencji zawodowych poszukiwanych na rynku pracy.Wydarzenie skierowane jest głównie do studentów kierunków IT i pokrewnych, ale również do uczniów klas maturalnych stojących przez faktem dokonania wyboru ścieżki zawodowej.Konferencja r@bbIT_2014 odbędzie się 9 kwietnia (środa) 2014 roku w godzinach od 10.00 do 16.00 na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przy ulicy Żołnierskiej 52.