Kolejna edycja konkursu IMC - spotkanie informacyjne 13.05.2014 13:12

Siedemnastego maja rusza kolejna edycja International Management Cup. W zawodach mogą brać udział 2-4 osobowe drużyny z uczelni technicznych. IMC to unikalny konkurs, bazujący na profesjonalnym oprogramowaniu służącym do szkolenia menadżerów SIEMENS-a. Zgodnie z ideą "NAUKA PRZEZ PRAKTYKĘ" konkurs służy weryfikacji i poszerzaniu wiedzy z zakresu kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Uczestnicząc w programie uczestnicy zyskają wyjątkową okazję, aby zapoznać się z realiami funkcjonowanie firmy.Zadaniem graczy będzie m.in. umiejętne dysponowanie zasobami ludzkimi, dbanie o konkurencyjność i rozwój firmy poprzez marketing, zarządzanie finansami oraz ustawiczny i zrównoważony rozwój produktów. Ponieważ rozgrywka jest w pełni interaktywna gracze powinni uwzględniać również szereg czynników związanych z działaniami konkurencji i zmianami na rynku. Konkurs jest swoistym treningiem przed realnymi wyzwaniami, które czekają na absolwentów uczelni technicznych pragnących w przyszłości odnaleźć się na wolnym rynku.Wszystkie koszty związane z uczestnictwem w programie pokrywają sponsorzy, czyli EUREL i SEP. Na najlepszych czekają wartościowe nagrody.Więcej informacji można znaleźć na stronie www.eurel.org/imc, zgłoszenia są przyjmowane do 17.05.2014.W dniu 13.05.2014 o godz. 17.00, w budynku przy ul. Sikorskiego 37 w sali 313 odbędzie się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dla zainteresowanych.