Jazda konna w ramach zajęć z wychowania fizycznego w semestrze letnim roku akademickiego 2021/22 11.02.2022 10:48

Informujemy, że od semestru letniego roku akademickiego 2021/2022 w Akademickim Ośrodku Jeździeckim ZUT planowane jest uruchomienie zajęć z jazdy konnej w ramach zajęć z wychowania fizycznego dla studentów stacjonarnych ZUT.

Zgłoszenia studentów Wydziału Elektrycznego będą przyjmowane pod adresem mailowym aurelia.kolodziej@zut.edu.pl w terminie do 24.02.2022 r.

W zajęciach może wziąć udział maksymalnie 5 osób z WE ZUT. W przypadku zgłoszenia się większej liczby studentów od ustalonego limitu kryterium kwalifikacji stanowić będą dotychczasowe osiągnięcia studentów określone przez dziekana.