IV Sesja Studenckich Kół Naukowych ZUT 17.10.2012 09:42

Ruszyły przygotowania do IV edycji Uczelnianej Sesji Studenckich Kół Naukowych Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Sesja odbędzie się 7 grudnia 2012 roku na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, ul. Słowackiego 17.Wzorem poprzedniego roku sesja została podzielona na cztery bloki tematyczne:

• przyrodniczy,
  • chemiczny,
  • techniczny,
  • ekonomiczny.

Ważne terminy:Do 9 listopada br. do godziny 14:00 należy przesłać formularz zgłoszeniowy (wersja papierowa) do Działu ds. Studenckich.Do 9 listopada br. do godz. 24:00 należy przesłać streszczenie referatu w wersji elektronicznej na adres: dawid.dawidowicz@zut.edu.pl lub na CD do:

Pełnomocnik Rektora ds. studenckiego ruchu naukowego
dr Dawid Dawidowicz
Wydział Ekonomiczny
Zakład Analizy Systemowej i Finansów
ul. Janickiego 31, 71-270 Szczecin
I Piętro, p. 120.Tel. 091 449 69 15 lub wew. 69 15
Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz wzorzec streszczenia pobrać można ze strony internetowej:www.zut.edu.pl/index.php