Interesująca możliwość atrakcyjnego spędzenia wakacji - w Sankt Petersburgu w Rosji 13.05.2013 15:13

Informujemy, że istnieje możliwość uczestnictwa w Międzynarodowej Letniej Szkole w Sankt Petersburgu, organizowanej przez Uniwersytet Politechniczny w Sankt Petersburgu w Rosji.Na poszczególnych kursach, zdobywa się m. in. punkty bonifikatowe - oparte na międzynarodowym systemie punktacji, co jest uznawane m. in. przez uniwersytety Unii Europejskiej. Ponadto w ramach tej Szkoły każdy uczestnik ma możliwość poznania Sankt Petersburga i okolic, poznania ludzi, sztuki, kultury, nawiązać międzynarodowe przyjazne, brać udział w wielu kulturalno-artystycznych imprezach.Procedura aplikowania:

• Kandydat wypełnia formularz aplikacyjny (załączony poniżej) i przesyła go na adres intprogram@imop.spbstu.ru lub egorova@imop.spbstu.ru.
  • Zwrotnie otrzymuje do podpisu dokument przygotowany przez stronę rosyjską.
  • Po otrzymaniu przez organizatorów podpisanego dokumentu, przygotowują oni i przesyłają do kandydata fakturę. Student może opłacić koszty według wskazówek na fakturze lub może to zrobić w ciągu 3 dni po przyjeździe na Uniwersytet w Sankt Petersburgu w kasie szkoły.

Aplikacje należy wysłać do 15 maja 2013 roku.Dodatkowe informacje dostępne są na stroniewww.spbstu-eng.ru/index.php5Koordynatorem ze strony Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie jest dr inż. Mariusz Orłowski, email:mariusz.orlowski@zut.edu.pl, tel. 91 449 40 32

[download id="141225"]