Inteligentne instalacje budynkowe - bezpłatne szkolenie dla studentów 19.05.2015 15:06

Firmy ABB oraz INLOGIC, przy współpracy z Biurem Karier ZUT, zapraszają na bezpłatne certyfikowane szkolenie dla studentów automatyki i robotyki, elektryki, informatyki oraz wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami, technologią i inteligentnymi systemami instalacyjnymi.Wystarczy, że masz:

• ochotę na podniesienie swoich kwalifikacji i przyswojenie dużej dawki praktycznej wiedzy
  • komputer lub tablet, na którym będziesz pracować podczas zajęć praktycznych
  • chęć i czas

Podczas szkolenia dowiesz się:

• o systemach inteligentnych instalacji w światowym standardzie KNX,
  • o najnowszym rozwiązaniu inteligentnego domu FREE@HOME
  • o okablowaniu, strukturze i możliwościach nowego systemu,
  • jak zaprogramować inteligentny system,
  • jak sterować oświetleniem, roletami oraz ogrzewaniem, o trybie ECO.

Termin: 11 czerwca 2015, ul. Basenowa 6 w Szczecinie (firma INLOGIC).Godzina: 10.00 – 14.00Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem udziału w szkoleniu jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej (do pobrania ze strony www.inlogic.pl/upload/pdf/formularz-zgloszeniowy-ABB-8846.pdf) na szkolenia@inlogic.pl i uzyskaniu odpowiedzi potwierdzającej wolne miejsce.