Immatrykulacja studentów I roku studiów niestacjonarnych 23.09.2013 13:41

Uprzejmie informujemy, że uroczysta immatrykulacja studentów I roku studiów niestacjonarnych odbędzie się w dniu 5.10.2013 r. o godz. 10:00 w sali A209 na Wydziale Elektrycznym przy ul. Sikorskiego 37.Bezpośrednio po immatrykulacji odbędzie się obowiązkowe spotkanie organizacyjne studentów I roku z Prodziekanem ds. Nauczania dr hab. inż. Krzysztofem Okarmą.Jednocześnie przypominamy o dokonaniu obowiązkowej wpłaty 17 zł (nie dotyczy osób będących już studentami ZUT w Szczecinie i posiadających legitymację elektroniczną) za elektroniczną legitymację studencką w terminie do 26.09.2013 r. na indywidualny numer rachunku bankowego, który został wysłany listem poleconym do każdego kandydata przyjętego na studia (znajduje się na stronie z wykazem kont).Prosimy o niedokonywanie wpłaty na konto podane podczas rekrutacji!