II Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych 15.06.2016 10:46

Informujemy, iż w dniach 25-26 listopada 2016 roku odbędzie się na naszej uczelni II Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych (VIII Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).Sesja prowadzona będzie w sześciu sekcjach tematycznych:1) Sekcja Architektury i Budownictwa2) Sekcja Chemiczna3) Sekcja Ekonomiczna4) Sekcja Przyrodnicza5) Sekcja Techniczna6) Sekcja Żywienia CzłowiekaPrezentowane przez studentów prace będą oceniane przez Komisje Konkursowe. Termin rejestracji i przesyłania zgłoszeń to 15 października 2016 r.Opłata konferencyjna wynosi 200 zł i obejmuje: materiały konferencyjne, obiad pierwszego dnia konferencji, oraz uczestnictwo w imprezach towarzyszących.Szczegółowe informacje wraz z regulaminem Sesji dostępne są na stronie internetowej www.zut.edu.pl w Dziale dla Studenta, w zakładce „Życie studenckie” – „Działalność studencka” - „II Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych ZUT”.Informacji udziela także Pełnomocnik Rektora ds. studenckiego ruchu naukowego dr Dawid Dawidowicz - dawid.dawidowicz@zut.edu.pl. Sesja ma charakter interdyscyplinarny i w celu prawidłowego zgłoszenia należy zalogować się na stronie okks.zut.edu.plJedno SKN może wysłać maksymalnie trzy zgłoszenia.