I Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych 28.05.2015 08:57

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 20-21 listopada 2015 roku nasza Uczelnia organizuje I Ogólnopolską Sesję Studenckich Kół Naukowych (VII Uczelniana Sesja Studenckich Kół Naukowych).W tym roku Sesja będzie miała zasięg ogólnopolski, a jej celem jest prezentacja wyników badań prowadzonych przez studentów działających w Studenckich Kołach Naukowych oraz wymiana poglądów i doświadczeń między studentami.Sesja prowadzona będzie w 6. blokach tematycznych:1. Architektury i Budownictwa,2. Chemicznym,3. Ekonomicznym,4. Przyrodniczym,5. Technicznym,6. Żywienia Człowieka.Jedno Studenckie Koło Naukowe nie może zgłosić łącznie więcej niż 3 prace/publikacje. Streszczenia według załączonego wzoru należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: sesjazut@zut.edu.pl w nieprzekraczalnym terminie do 31 sierpnia 2015 roku!Nadesłane streszczenia zostaną opublikowane w materiałach konferencyjnych. Prezentowane prace będą oceniane przez Komisje Konkursowe.Opłata konferencyjna wynosi 200 zł i obejmuje: materiały konferencyjne, obiad pierwszego dnia konferencji oraz uczestnictwo w imprezach towarzyszących.Formularz zgłoszeniowy: okks.zut.edu.plW razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt z:

• Pełnomocnikiem Rektora ds. studenckiego ruchu naukowego:dr Dawid DawidowiczWydział EkonomicznyKatedra Analizy Systemowej i Finansówul. Janickiego 31, 71-270 SzczecinI Piętro, p. 120.tel. 91 449 69 15dawid.dawidowicz@zut.edu.pl
  • Panią Eweliną Kurpiewską z Działu ds. Studenckich ZUT w Szczecinie - tel. 91 449 45 93

[download id="145234"][download id="145236"]