Grafika i Multimedia 18.11.2010 14:23

Studia podyplomowe "Grafika i Multimedia" prowadzone są przez Katedrę Przetwarzania Sygnałów i Inżynierii Multimedialnej (KPSiIM) na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.Celem studiów jest przygotowanie specjalistów najnowocześniejszych technologii filmowych i wideo:

• komputerowego montażu nieliniowego
  • projektowania i realizacji zawartości multimedialnej
  • przetwarzania obrazów i dźwięku
  • zastosowań grafiki komputerowej

Absolwenci studiów podyplomowych "Grafika i Multimedia" mogą znaleźć zatrudnienie jako:

• specjaliści nieliniowego montażu wideo
  • specjaliści produkcji i postprodukcji filmowej i wideo
  • projektanci internetowych reklam multimedialnych
  • specjaliści authoringu VCD oraz DVD
  • specjaliści w dziedzinie projektów multimedialnych

zarówno jako pracownicy firm branż medialnej i internetowej, jak też samodzielnie funkcjonujący na rynku.Uruchomienie studiów podyplomowych jest uwarunkowane zgłoszeniem się odpowiedniej liczby kandydatów.Szczegółowe informacje na stronach Katedry Przetwarzania Sygnałów i Inżynierii Multimedialnej.