Erasmus Plus - uzupełniający nabór na studia 2014/2015 17.11.2014 14:33

Informujemy o uruchomieniu uzupełniającego naboru wniosków na zagraniczne wyjazdy stypendialne na studia częściowe realizowane w semestrze letnim roku akademickiego 2014/2015. Ze względu na harmonogram ogłoszonego naboru, dotyczy on tylko następujących uczelni:

• Hiszpania, Universitat Politecnica de Catalunya Barcelona (tylko wydziały: EET i EPSEM)
  • Hiszpania, Universidad Politecnica de Madrid
  • Turcja, Yildiz Technical University Istanbul
  • Turcja, Mevlana University Konya
  • Włochy, Universita degli Studi di Pavia

Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są na stronie www.erasmus.zut.edu.pl/pl,studenci-studiaKompletne wnioski wyjazdowe, zawierające potwierdzoną średnią ocen oraz informację o stopniu znajomości obowiązującego języka obcego, należy składać u Koordynatora Wydziałowego - mgr inż. Justyny Jończyk, dziekanat, pokój 213 - w terminie do 25 listopada 2014 r.Osoby bez potwierdzonej znajomości języka obcego (zewnętrzny certyfikat językowy lub ocena z centralnego egzaminu językowego B2 kończącego lektorat w ZUT), proszone są o wpisanie się na listę uczestników egzaminu językowego w Sekcji Współpracy z Zagranicą (osobiście lub poprzez przesłanie zgłoszenia elektroniczne na adres international@zut.edu.pl). Egzamin przeprowadzony zostanie 2 grudnia (wtorek) w SPNJO ZUT.