ERASMUS+ KA107 mobilność z krajami partnerskimi – przedłużony nabór na wyjazdy na studia 17.11.2015 09:19

Informujemy, że do 4 grudnia składać można wnioski na wyjazdy na studia w semestrze letnim roku 2015/16 w ramach projektu ERASMUS+ KA107 mobilność z krajami partnerskimi. Nabór dotyczy uczelni zlokalizowanych w krajach nieuczestniczących w programie ERASMUS+ (tzw. kraje partnerskie), z którymi podpisano umowy dwustronne ważne w roku akademickim 2015/2016. Są to:

• Georgian Technical University w Tbilisi, GRUZJA (obszar: Electronics and automation)
  • Akaki Tsereteli State University w Kutaisi, GRUZJA (obszar: ITCs, Engineering and Engineering trades)

Wnioski należy składać u Pełnomocnika Dziekana ds. Współpracy Dydaktycznej z Zagranicą – dziekanat, pokój 213.Zasady kwalifikacji dostępne są na stronie: www.erasmuska107.zut.edu.pl/pol/erasmuska107/praktyka/zasady-kwalifikacji.htmlWniosek o wyjazd na studia należy pobrać ze strony: erasmusplus.zut.edu.pl/pol/studenci/studia/dokumenty.html