ERASMUS+ KA107 mobilność z krajami partnerskimi - nabór na wyjazdy na studia 16.10.2015 09:15

Informujemy, że do 13 listopada trwa nabór wniosków na wyjazdy na studia w semestrze letnim roku 2015/16 w ramach projektu ERASMUS+ KA107 mobilność z krajami partnerskimi. Nabór dotyczy uczelni zlokalizowanych w krajach nieuczestniczących w programie ERASMUS+ (tzw. kraje partnerskie), z którymi podpisano umowy dwustronne ważne w roku akademickim 2015/2016. Są to:

• Georgian Technical University w Tbilisi, GRUZJA (obszar: Electronics and automation)
  • Akaki Tsereteli State University w Kutaisi, GRUZJA (obszar: ITCs, Engineering and Engineering trades)

Harmonogram naboru:

• 15 października - 13 listopada 2015:

Wydziałowy nabór wniosków na wyjazdy na studia SMS, wnioski składane u Pełnomocnika Dziekana ds. Współpracy Dydaktycznej z Zagranicą - dziekanat, pokój 213.

Zapisy na centralny egzamin językowy - zgłoszenia przyjmowane przez Dział Kształcenia, Sekcję Współpracy z Zagranicą.

• do 16 listopada 2015:

Przyjmowanie zgłoszeń na egzamin językowy (dotyczy osób bez potwierdzonej znajomości języka obcego)

• 19 listopada 2015:

Egzamin językowy dla osób bez potwierdzonej znajomości języka obcego

• do 23 listopada 2015:

Ogłoszenie wyników naboru na zagraniczne wyjazdy na studia SMS w uczelniach partnerskich w roku akademickim 2015/2016.

Zasady kwalifikacji dostępne są na stronie: www.erasmuska107.zut.edu.pl/pol/erasmuska107/praktyka/zasady-kwalifikacji.htmlWniosek o wyjazd na studia należy pobrać ze strony: erasmusplus.zut.edu.pl/pol/studenci/studia/dokumenty.html