Engineer 4 Science 2023 - Konkurs prac dyplomowych dla Absolwentów studiów I stopnia 04.04.2023 09:50

Zapraszamy Absolwentki i Absolwentów studiów inżynierskich na Wydziale Elektrycznym do udziału w kolejnej edycji konkursu Engineer 4 Science pod patronatem: PS IEEE, GovTech Polska, CERN, NCBR, Łukasiewicz PIAP, PCSS oraz @ELKApw na najlepszą pracę dyplomową obronioną w okresie od 1.04.2022 r. do 31.03.2023 r. .

Laureaci Konkursu otrzymają Dyplom sygnowany przez Patronów Konkursu – najcenniejszą nagrodę, która jest wyrazem najwyższego uznania, symbolem współpracy środowisk naukowych z uczelniami i zaangażowania w ten projekt wielu naukowców oraz pracowników firm. Dyplom sygnowany przez Patronów Konkursu jest rozpoznawalny i szanowany zarówno w środowisku naukowym, jak i wśród pracodawców.

Miło nam również poinformować, że nagrodami rzeczowymi w konkursie są: drony oraz słuchawki bezprzewodowe.

Firma Billon - Partner Technologiczny - ufundowała nagrody dla wszystkich Laureatów w postaci publikacji dyplomów przez 15 lat w ramach usługi Dyplomy na Blockchain by Billon. To innowacyjne rozwiązanie, dzięki zastosowaniu technologii blockchain, pozwala na publikację dokumentów akademickich z wiarygodnością źródła ich pochodzenia, przechowywanie z gwarancją niezmienności oraz zabezpieczenie przeciwko podrabianiu i fałszowaniu dyplomów.

Więcej informacji w załączonym ogłoszeniu, szczegółowych wyjaśnień udzielić może Koordynator Konkursu dr inż. Piotr Lech (piotr.lech@zut.edu.pl).

Termin zgłoszeń do 8 maja 2023 r.

Ogłoszenie (format:  pdf, rozmiar:  313 kB)