Elektroniczna dokumentacja toku studiów - krok II 06.02.2012 13:24

W związku z wprowadzoną w poprzednim semestrze elektroniczną dokumentacją toku studiów na Wydziale Elektrycznym wprowadzamy kolejną zmianę, którą odczują bezpośrednio studenci naszego Wydziału - od bieżącej sesji znika 'Wniosek o skierowanie na powtarzanie przedmiotów'.W związku z tym w Systemie Intranetowym Wydziału Elektrycznego zalogowany student znajdzie projekt decyzji o powtarzaniu przedmiotów jaka powinna zostać mu wydana po rozliczeniu sesji wraz z naliczonymi kwotami za powtarzanie zajęć (studenci bez przeterminowanych braków oczywiście takiego projektu nie zobaczą).Wraz ze zlikwidowaniem wniosku o powtarzanie przedmiotów przypominamy:

• Jeżeli student chciałby dokonać zmian w ostatecznej decyzji o skierowaniu na powtarzanie przedmiotów musi zgłosić się do Prodziekana ds. studenckich do dnia 20.02.2012r.
  • Wnioski dotyczące przesunięcia terminu złożenia indeksu należy składać do 20.02.2012r.
  • Zwolnienia lekarskie będące podstawą do przesunięcia terminów należy dostarczać do Dziekanatu niezwłocznie.