Efektywna współpraca badawcza i tworzenie nowych produktów dzięki współpracy ZUT i firmy Cargotec 10.04.2015 08:34

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu pt. „Efektywna współpraca badawcza i tworzenie nowych produktów dzięki współpracy ZUT i firmy Cargotec”.Spotkanie odbędzie się 16 kwietnia 2015 roku, w godz. 9.00- 12.00, na Wydziale Elektrycznym ZUT (ul. Sikorskiego 37, sala 209).Podczas spotkania odbędą się wykłady pracowników naukowych projektu iLOAD www.iload.com.pl ze Szwecji, Bułgarii i Polski. Nastąpi również ogłoszenie III edycji konkursu "Kariera dla Inżyniera". Konkurs został przygotowany przez Cargotec i ZUT i jest adresowany do studentów ostatniego roku studiów inżynierskich oraz pierwszego lub drugiego roku studiów magisterskich. W tym roku inżynierowie Cargotec przygotowali dla studentów praktyczne zadania z obszaru inżynierii produkcji, logistyki i konstrukcji maszyn. Laureaci konkursu otrzymają pisemne wyróżnienie, możliwość odbycia płatnego stażu w Cargotec w Stargardzie Szczecińskim oraz drobne upominki.Podczas spotkania z pracownikami naukowymi projektu iLOAD będzie można się zapoznać zarówno z wynikami prac badawczych projektu iLOAD, które będą zastosowane w nowych żurawiach firmy HIAB oraz dowiedzieć się jak tworzyć ścieżkę kariery inżyniera.Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w tym wydarzeniu do 13 kwietnia 2015 na adres pawel.waszczuk@zut.edu.pl.