Drugi nabór na praktyki zawodowe w ramach programu Erasmus Plus 14.10.2014 14:22

Uruchomiony został drugi nabór wniosków na zagraniczne wyjazdy na praktyki zawodowe (studenckie i absolwenckie) realizowane w roku akademickim 2014/2015 w ramach programu Erasmus Plus.Szczegółowe informacje oraz wnioski zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.erasmus.zut.edu.pl/pl,studenci-praktyka. Prosimy o zapoznanie się z zasadami wyjazdów przed złożeniem wniosku.Kompletne wnioski wyjazdowe zawierające potwierdzoną średnią ocen oraz informację o stopniu znajomości obowiązującego języka obcego należy składać u Koordynatora Wydziałowego - pok. 213, dziekanat - w terminie do 28 listopada 2014.UWAGA: Do wniosku zgłoszeniowego należy obowiązkowo dołączyć potwierdzenie przyjęcia na praktykę. Wnioski bez potwierdzenia nie będą brane po uwagę.Osoby bez potwierdzonej znajomości języka obcego (zewnętrzny certyfikat językowy lub ocena z centralnego egzaminu językowego B2 kończącego lektorat w ZUT), proszone są o wpisanie się na listę uczestników egzaminu językowego w Sekcji Współpracy z Zagranicą (osobiście lub poprzez przesłanie zgłoszenia elektroniczne na adres international@zut.edu.pl). Egzamin przeprowadzony zostanie 2 grudnia (wtorek) w SPNJO ZUT.