Druga edycja Koła Naukowego ABB - nabór przedłużony do 31 grudnia 2013 r. 18.12.2013 11:46

Do 31 grudnia zgłaszać można wnioski o przyjęcie do Koła Naukowego ABB. Koło jest inicjatywą skierowaną do ambitnych studentów myślących o urzeczywistnieniu ciekawego i innowacyjnego pomysłu z następujących dziedzin techniki:– mechatronika,– elektronika,– energetyka,– inżynierii materiałowa,– informatyka.Uczestnicząc w drugiej edycji Koła Naukowego ABB studenci zyskują możliwość przeprowadzenia badań Firma ABB zapewni optymalne warunki do prowadzenia wysokiej jakości badań naukowych:– dostęp do narzędzi i materiałów,– profesjonalną opiekę,– bezcenne doświadczenie,– nieograniczone możliwości,– możliwość dalszej współpracy.Na stronie internetowej www.abb.pl/kolonaukowe znaleźć można statut, szczegóły na temat funkcjonowania Koła oraz formularz zgłoszeniowy.