Dom dla Absolwenta – trwa nabór wniosków w kolejnej edycji programu 30.05.2016 09:14

Do 2 czerwca składać można wnioski do programu „Dom dla Absolwenta” – inicjatywy miasta, realizowanej przy udziale Szczecińskiego TBS. Jej celem jest wynajęcie na preferencyjnych warunkach komfortowych i wykończonych „pod klucz” mieszkań absolwentom uczelni wyższych.Bieżąca edycja programu skierowana jest do wszystkich absolwentów Wydziału Elektrycznego pracujących w szeroko rozumianej branży IT.Wnioski wraz z załącznikami składać należy w Szczecińskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego w Szczecinie przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 1.Więcej informacji pod adresem: stbs.pl/index.php/aktualnosci/1749-dom-dla-absolwenta-ruszyl-nabor-wnioskowPrzy okazji informujemy, że już niebawem ruszy nabór wniosków do programu "Dom dla studenta".