Darmowe certyfikaty Microsoft dla naszych studentów - ostatnie szanse 18.01.2016 20:53

Zachęcamy wszystkich studentów naszego Wydziału do zdobycia darmowych certyfikatów poświadczających umiejętności w zakresie posługiwania się pakietem MS Office.Egzaminy w formie elektronicznej można zdawać ze znajomości następujących programów:

• Microsoft Access 2013
  • Microsoft Excel 2013
  • Microsoft PowerPoint 2013
  • Microsoft Word 2013

UWAGA!Przed przystąpieniem do egzaminu należy założyć konto na stronie certiport.com.Terminy najbliższych egzaminów:

Egzaminy odbywają się w budynku Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki, al. Piastów 19, w salach 121 i 121A.Certyfikaty dla naszych studentów zostały sfinansowane przez Dziekana WE.W przypadku znalezienia się grupy chętnych (co najmniej 7-8 osób), która chciałaby uzgodnić indywidualny termin, prosimy o wysłanie wiadomości na adres Robert.Kujawski@zut.edu.pl.