Cykl warsztatów “Biznes i przemysł dla studentów” 23.11.2012 13:10

Zapraszamy studentów do uczestnictwa w cyklu warsztatów zatytułowanym „Biznes i przemysł dla studentów”. Przedstawiciele firm współpracujących z Wydziałem podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie nowoczesnych technologii i wybranych zagadnień biznesowych.Harmonogram spotkań w semestrze zimowym przedstawia się następująco:

• 11-13 grudnia 2012 r.: „Wprowadzenie do systemu Linux w systemach zagnieżdżonych”, prowadzący: Maciej Walczak, Tieto Poland Sp. z o.o.
  • 22-23 stycznia 2013 r.: „Komercjalizacja wiedzy i innowacje technologiczne”, prowadzący: Zbigniew Stempnakowski, INVESTIN Sp. z o.o.
  • 24 stycznia 2013 r. : „Cyfryzacja sygnału telewizyjnego”, prowadzący: Wiesław Łodzikowski, TVP S.A.

Zachęcamy do udziału w całym cyklu warsztatów – „wytrwałym” gwarantujemy nie tylko ciekawe zajęcia i zdobycie nowej wiedzy, ale również:

• świadectwo uczestnictwa,
  • wpis w suplemencie do dyplomu ukończenia studiów wraz z przypisanymi punktami ECTS.

Spotkania będą się odbywały w godzinach od 16:00 do 19:00, w sali 209 w budynku przy ul. Sikorskiego 37.Serdecznie zapraszamy!