"Biznes na śniadanie" 07.09.2015 08:25

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii zaprasza na kolejne spotkanie networkingowe zwane 'śniadaniem biznesowym'. Tym razem w piątek 18 września 2015. Jego celem jest doprowadzenie do nawiązania cennych kontaktów biznesowych pomiędzy sektorem nauki a sektorem przedsiębiorstw oraz inwestorami.Spotkanie otwarte jest dla naukowców wszystkich uczelni, tych bardziej doświadczonych oraz tych mniej, studentów - starszych i młodszych, absolwentów z pomysłami oraz przedsiębiorców i inwestorów.Podczas spotkania przedstawiony zostanie zakres działalności Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii oraz organizowane przez Centrum wydarzenia. Będzie to doskonała okazja, aby przedstawić swoje pomysły na wspólne projekty, założenie firmy, pozyskanie partnera, czy też przedstawienie własnej oferty i pozyskanie klienta. Dodatkowo omówione zostaną nowe technologie powstałe w ZUT.