Bezpłatne szkolenia dla studentów w ramach programu Kreator Innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej 25.09.2012 08:38

• Realizator projektu: Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie
  • Miejsce realizacji projektu: ul. Adama Mickiewicza 47, 70-385 Szczecin
  • Okres realizacji projektu: 01.08.2012 – 31.07.2013

Do najważniejszych założeń projektu należy zbudowanie podstaw rozwoju innowacyjnej przedsiębiorczości wśród studentów, w oparciu o działania edukacyjne i promocyjne o tematyce komercjalizacji wiedzy, transferu technologii i przedsiębiorczości.Kluczowym elementem jest cykl specjalistycznych szkoleń oraz spotkań podsumowujących w formie Business Lunch organizowanych dla studentów WSZYSTKICH uczelni wyższych w Szczecinie.W ramach projektu oferujemy szkolenia o następującej tematyce:

• Podstawy innowacyjnej przedsiębiorczości
  • Formy prowadzenia działalności
  • Jak napisać dobry Biznes Plan
  • PR jako narzędzie promocji firmy
  • Pozyskiwanie funduszy zewnętrznych
  • Budowanie zespołu i współpraca w grupie
  • Sztuka negocjacji w biznesie
  • Logistyka jako innowacyjne narzędzie efektywnej obsługi klienta
  • Kreowanie wizerunku w biznesie

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, w tym kadrę naukową WSIE. Podsumowaniem prowadzonych działań będą spotkania w formie Business Lunch, podczas których uczestnicy spotkają się z przedstawicielami innowacyjnych firm działających na rynku lokalnym.Uczestnicy projektu po odbyciu szkoleń otrzymają zaświadczenia o odbyciu szkolenia oraz Podręcznik Innowacyjnego Przedsiębiorcy.Planowane terminy szkoleń (dokładne terminy ustalone zostaną po utworzeniu grup):

• I edycja: październik – listopad 2012
  • II edycja: marzec – kwiecień 2013

Znajdź nas na Facebooku:www.facebook.com/pages/Kreator-Innowacyjno%C5%9Bci-szkolenia-i-spotkania-w-formie-Business-Lunch/479065495451348UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY !!!! Informacji można zasięgnąć także: