Badanie ankietowe „trendence Graduate Barometer Europe 2013” 10.01.2013 11:44

“trendence Institut”, wiodący w Europie instytut badawczy, zaprasza studentów do wzięcia udziału w najnowszej edycji badania ankietowego „trendence Graduate Barometer Europe 2013”. Podstawą “trendence Graduate Barometer” jest ankieta internetowa. Zawiera ona pytania dotyczące poziomu zadowolenia studentów z przebiegu studiów i ich oczekiwań wobec przyszłej kariery zawodowej. Badanie gromadzi opinie studentów z całej Europy i wykazuje różnice oraz podobieństwa pomiędzy poszczególnymi państwami.Ankieta dostępna jest na stronie internetowej: www.trendence-gradbarometer.eu.Po wypełnieniu ankiety można porównać swoje odpowiedzi ze średnią wyników studentów z całej Europy. Ponadto istnieje szansa wygrania jednej z następujących nagród:

• 5 x kupon na zakupy w sklepie internetowym Amazon - każdy o wartości 500 €
  • 10 x kupon na zakupy w sklepie internetowym Amazon - każdy o wartości 200 €