AUTOMATICON 2015 - Informacja dla studentów III-go roku kierunków AiR i TI objętych programem kształcenie zamawiane w ramach POKL na Wydziale Elektrycznym ZUT 09.03.2015 11:45

W dniach 17-20 marca 2015 roku w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2015 (Automatyka, Pomiary, Elektronika). Targi AUTOMATICON są od ponad 20 lat największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, usługodawcy i odbiorcy automatyki przemysłowej, gdzie mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć w dziedzinach: automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki. Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów oraz dla młodzieży akademickiej z terenu całego kraju. Organizatorzy, jak co roku zapraszają, studentów na kolejny Dzień Edukacyjny, tj. we wtorek 17 marca 2015, w godzinach 9.00 – 17.00. - Hale EXPO XXI w Warszawie, ul. Prądzyńskiego 12/14. Wstęp bezpłatny.Informujemy, że w ramach projektu realizowanego na naszym wydziale istnieje możliwość sfinansowania kosztów przejazdu pociągiem do Warszawy na targi AUTOMATICON w dniach 17-20.03.2015. Zwrot kosztów podróży na podstawie biletów PKP w obie strony.Informacje nt. organizacji wyjazdu: Brygida Jakubek (Dziekanat WE pok. 201) brygida.jakubek@zut.edu.plJednocześnie starostowie obu kierunków III-go roku (AiR i TI) proszeni są o przygotowanie list chętnych na odwiedzenie targów AUTOMATICON w bieżącym roku.