[Aktualizacja] Spotkania studentów z zespołem Polskiej Komisji Akredytacyjnej 22.03.2019 08:37

Serdecznie zapraszamy studentów na spotkania z przedstawicielami Polskiej Komisji Akredytacyjnej, które odbędą się:

• dla kierunku Automatyka i Robotyka - w dniu 26.03.2019 r. w godz. 9:15-10:15 w sali C401 (Uwaga! Zmiana miejsca spotkania!)
  • dla kierunku Elektrotechnika - w dniu 25.03.2019 r. w godz. 14:15-15:15 w sali A209

Państwa liczna obecność na spotkaniach świadczyć będzie o zaangażowaniu w sprawy Wydziału.

Polska Komisja Akredytacyjna jest niezależnym gremium eksperckim działającym na rzecz doskonalenia jakości kształcenia we wszystkich uczelniach publicznych i niepublicznych działających w polskim systemie szkolnictwa wyższego. PKA dokonuje ocen programowych i instytucjonalnych oraz przedstawia ministrowi właściwemu do spraw szkolnictwa wyższego wyniki tych ocen, opinie w sprawie utworzenia uczelni oraz przyznania uczelni lub jej podstawowej jednostce organizacyjnej uprawnienia do prowadzenia studiów na określonym kierunku, poziomie i profilu kształcenia, opinie w sprawie przywrócenia zawieszonego uprawnienia do prowadzenia studiów na określonym kierunku, poziomie i profilu kształcenia, a także opinie w sprawie utworzenia przez uczelnię zagraniczną uczelni lub filii w Polsce.