ADB wyłoni kolejnego mistrza programowania – rusza ogólnopolski konkurs programistyczny 19.03.2019 08:46

Zapraszamy do udziału w konkursie programistycznym dla pasjonatów rozwiązywania problemów algorytmicznych organizowanym przez firmę ADB wspólnie z Wydziałem Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego. W walce o zwycięstwo będzie liczyć się wiedza, doświadczenie, kreatywność i wytrwałość.

Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa miłośników zagadek logicznych z całej Polski, którzy będą zmagać się z zadaniami na bardzo wysokim poziomie. Rywalizacja o podium rozegra się w wyjątkowym gronie specjalistów i entuzjastów kodowania. A jest o co walczyć, bowiem dla mistrza programowania przewidziana jest nagroda główna w kwocie 5000zł.

Konkurs będzie składał się z dwóch etapów. Eliminiacje na platformie ADB Brain Wars adb-brain-wars.com rozpoczną się 25 marca i potrwają 7 dni. Zadania będzie można rozwiązywać „online” w dowolnym języku programowania. Runda eliminacyjna wyłoni 20 najlepszych zawodników, których ADB i WIEA zaproszą na finał do Laboratorium ADB na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Komu uda się zdobyć tytuł mistrza programowania czwartej edycji ADB Brain Wars przekonamy się już 6 kwietnia podczas finału w Zielonej Górze.

Szczegółowe informacje dotyczące ADB Brain Wars, opis przebiegu konkursu oraz link do rejestracji będzie dostępny pod adresem adb-brain-wars.com