Życzenia Świąteczne 19.12.2023 10:52

Szanowni Państwo,

Bożonarodzeniową atmosferę można wyczuć już na każdym kroku. Myślami jesteśmy wśród najbliższych, przy stole zastawionym pysznymi potrawami. W powietrzu czuć zapach choinki, a świąteczna muzyka umila nam czas pozostały do świętowania.

W tym wyjątkowym okresie chcę złożyć Państwu serdeczne życzenia. Niech te Święta Bożego Narodzenia przyniosą radość, spokój i wytchnienie. Niech przerwa świąteczna pozwoli odpocząć i naładować się energią na nadchodzące wyzwania.

W mijającym roku 2023 nasz Wydział rozkwitał, a wszystko to za sprawą zaangażowanej kadry dydaktycznej i pracowników administracyjnych oraz zdolnych studentów i doktorantów. Każdemu z osobna dziękuję za pasję, dzięki której Wydział wznosi się na wyżyny, kształci wyspecjalizowanych inżynierow, a także bierze udział w ważnych, często przełomowych badaniach w zakresie elektryki, automatyki i nauk pokrewnych.

Niech nadchodzący rok będzie dla nas wszystkich czasem rozwoju, innowacji i wielu sukcesów!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Ze świątecznymi pozdrowieniami,

Dziekan Wydziału Elektrycznego