Zmarł dr inż. Stanisław Moskowicz 25.04.2012 13:00

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 24 kwietnia 2012 r. zmarł nagle, w pracy Ś.P. dr inż. Stanisław Moskowicz nauczyciel akademicki Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.W Zmarłym utraciliśmy szlachetnego człowieka, wychowawcę wielu pokoleń inżynierów elektryków, cenionego pracownika nauki, serdecznego i nieodżałowanego Kolegę i Przyjaciela.Dziekan i Rada Wydziału ElektrycznegoZachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznegow Szczecinie Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 8.05.2012 r. o godz. 8:00 w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Szczecinie. Pogrzeb odbędzie się dnia 8.05.2012r. o godz. 11:30 na Cmentarzu Centralnym (Kaplica Główna) w Szczecinie.