Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Sławomira Grzyba 23.02.2022 13:32

Dziekan Wydziału Elektrycznego ZUT zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Sławomira Grzyba, która odbędzie się w dniu 17 marca 2022 r. o godzinie 12:15 w trybie zdalnym z użyciem aplikacji MS Teams.

Temat rozprawy doktorskiej:

Sterowanie przepływem pakietów w sieciach komputerowych z wykorzystaniem optymalizacji jedno i dwukryterialnej w celu unikania zatorów w kanale komunikacyjnym zmiennym w czasie ; ang. Packet flow control in computer networks with use of single and bi-objective optimization for congestion avoidance in time-varying communication channel.

Promotor:

dr hab. inż. Przemysław Orłowski, prof. ZUT, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Andrzej Bartoszewicz, Politechnika Łódzka

prof. dr hab. inż. Andrzej Dzieliński, Politechnika Warszawska

Streszczenie rozprawy doktorskiej i recenzje zamieszczone zostały na stronie internetowej Wydziału Elektrycznego oraz w Biuletynie Informacji Publicznej ZUT. Rozprawa doktorska udostępniona została do wglądu w aplikacji MS Teams.

Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 16 marca 2022 r. do godz. 12:15 na adres e-mail: dziekanat.we@zut.edu.pl.