Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Patryka Bohatyrewicza 23.10.2023 10:25

Dziekan Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Patryka Bohatyrewicza, która odbędzie się w dniu 23 listopada 2023 r. o godzinie 10:15 w sali nr 209, w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. Sikorskiego 37.

Temat rozprawy doktorskiej:
Zastosowanie indeksu zdrowia do wstępnej oceny stanu technicznego oraz analizy zmian starzeniowych transformatorów energetycznych.

Promotor:
dr hab. inż. Szymon Banaszak, prof. ZUT, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Recenzenci:
prof. dr hab. inż. Andrzej Cichoń, Politechnika Opolska
dr hab. inż. Tomasz Kołtunowicz, prof. PL, Politechnika Lubelska
dr hab. inż. Paweł Rózga, prof. PŁ, Politechnika Łódzka

Streszczenie rozprawy doktorskiej i recenzje zamieszczone zostały na stronie internetowej Wydziału Elektrycznego oraz w Biuletynie Informacji Publicznej ZUT. Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Elektrycznego ZUT, ul. 26 Kwietnia 10.