Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Michała Herbko 21.06.2021 11:03

Dziekan Wydziału Elektrycznego ZUT zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Michała Herbko, która odbędzie się w dniu 2 lipca 2021 r. o godzinie 10:00 w trybie zdalnym z wykorzystaniem aplikacji MS Teams.

Temat rozprawy doktorskiej: Elektromagnetyczne struktury mikropaskowe do monitorowania kierunku oraz wartości odkształceń w elementach konstrukcyjnych

Promotor:

dr hab. inż. Przemysław Łopato, prof. ZUT, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Recenzenci:

prof. dr hab. inż. Yevhen Yashchyshyn, Politechnika Warszawska

dr hab. inż. Bogusław Butryło, prof. PB, Politechnika Białostocka

Streszczenie rozprawy doktorskiej i recenzje zamieszczone zostały na stronie internetowej Wydziału Elektrycznego oraz w Biuletynie Informacji Publicznej ZUT. Rozprawa doktorska udostępniona została do wglądu w aplikacji MS Teams.

Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 1 lipca 2021 r. do godz. 10:00 na adres e-mail: dziekanat.we@zut.edu.pl.