Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Jarosława Fastowicza 10.01.2022 12:28

Dziekan Wydziału Elektrycznego ZUT zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Jarosława Fastowicza, która odbędzie się w dniu 27 stycznia 2022 r. o godzinie 10:00 w trybie zdalnym z użyciem aplikacji MS Teams.

Temat rozprawy doktorskiej: Wizyjna ocena jakości wydruków 3D

Promotor:

dr hab. inż. Krzysztof Okarma, prof. ZUT, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Promotor pomocniczy:

dr inż. Piotr Lech, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Recenzenci:

dr hab. inż. Anna Fabijańska, prof. PŁ, Politechnika Łódzka

prof. dr hab. inż. Andrzej Kasiński, Politechnika Poznańska

Streszczenie rozprawy doktorskiej i recenzje zamieszczone zostały na stronie internetowej Wydziału Elektrycznego oraz w Biuletynie Informacji Publicznej ZUT. Rozprawa doktorska udostępniona została do wglądu w aplikacji MS Teams.

Osoby zainteresowane udziałem w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o zgłoszenie tego faktu do dnia 26 stycznia 2022 r. do godz. 10:00 na adres e-mail: dziekanat.we@zut.edu.pl.