Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr inż. Eweliny Chołodowicz 17.10.2024 12:04

DZIEKAN WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO ZACHODNIOPOMORSKIEGO UNIWERSYTETU TECHNOLOGICZNEGO W SZCZECINIE
zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Eweliny Chołodowicz, która odbędzie się w dniu 21 listopada 2024 r. o godzinie 10:15 w sali nr 209, w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. Sikorskiego 37.

Temat rozprawy doktorskiej:
Sterowanie procesem dystrybucji produktów o zróżnicowanej trwałości w warunkach zmiennego popytu i opóźnień dostaw z uwzględnieniem niepewności układu oraz wykorzystaniem metod optymalizacji jedno- i wielokryterialnej.

Promotor:
prof. dr hab. inż. Przemysław Orłowski, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Recenzenci:
prof. dr hab. inż. Dariusz Horla, Politechnika Poznańska
dr hab. inż. Przemysław Ignaciuk, prof. PŁ, Politechnika Łódzka
dr hab. inż. Radosław Rudek, prof. AWL, Akademia Wojsk Lądowych im. generała Tadeusza Kościuszki

Pełny tekst rozprawy doktorskiej, jej streszczenie oraz recenzje zamieszczone zostały w Biuletynie Informacji Publicznej ZUT. Z rozprawą doktorską można zapoznać się także w Bibliotece Wydziału Elektrycznego ZUT, przy ul. 26 Kwietnia 10.