Zawiadomienie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Błażeja Marii Jabłońskiego 21.03.2024 14:04

DZIEKAN WYDZIAŁU ELEKTRYCZNEGO ZACHODNIOPOMORSKIEGO UNIWERSYTETU TECHNOLOGICZNEGO W SZCZECINIE
zawiadamia o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr. inż. Błażeja Marii Jabłońskiego, która odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2024 r. o godzinie 10:15 w sali nr 209, w budynku Wydziału Elektrycznego przy ul. Sikorskiego 37.

Temat rozprawy doktorskiej:
Analiza dynamiki pola elektrycznego w niejednorodnie oświetlonych strukturach fotorefrakcyjnych wielokrotnych studni kwantowych.

Promotor:
prof. dr hab. Ewa Weinert-Rączka, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Promotor pomocniczy:
dr hab. inż. Andrzej Ziółkowski, prof. ZUT, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Recenzenci:
prof. dr hab. inż. Mirosław Karpierz, Politechnika Warszawska
dr hab. inż. Jerzy Pluciński, prof. PG, Politechnika Gdańska
dr hab. inż. Karol Tarnowski, prof. PWr, Politechnika Wrocławska

Streszczenie rozprawy doktorskiej i recenzje zamieszczone zostały na stronie internetowej Wydziału Elektrycznego oraz w Biuletynie Informacji Publicznej ZUT. Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Wydziału Elektrycznego ZUT, ul. 26 Kwietnia 10.