Zaproszenie na wernisaż fotografii Eugeniusza Helberta pt. „I zostaną tylko cienie…” 09.04.2024 10:38

Dziekan Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz Oddział Szczeciński Związku Polskich Artystów Fotografików zapraszają na wystawę fotografii Eugeniusza Helberta pt. „I zostaną tylko cienie…”.

Wernisaż odbędzie się 17 kwietnia 2024 r. o godz. 18:00 w Galerii Okręgu Szczecińskiego ZPAF na Wydziale Elektrycznym ZUT w Szczecinie (ul. 26 Kwietnia 10).

Eugeniusz Helbert to polski artysta fotograf, fotoreporter, dydaktyk oraz członek Związku Polskich Artystów Fotografików, Fotoklubu RP, członek Zarządu Klubu Fotografii Prasowej w Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich oraz Związku Zawodowego Twórców Kultury.

„Ukryty zmysł wrażliwości i zmysł plastyczny w przeniesieniu na fotograficzne techniki obrazowania tworzą niesamowite obrazy odchodzącego polskiego wybrzeża rybackiego. Całość to poezja koloru i palety cieni przeniesiona na pozornie niewielkie formaty fotografii wystawienniczych” – tak o Eugeniuszu Helbercie i jego fotografiach opowiada kurator wystawy Bogusław Florian Skok.

Serdecznie zapraszamy.